Відомі та знамениті люди уві сні (ч.2) - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Відомі та знамениті люди уві сні (ч.2)


Окремо в темі про відомих людей треба зупинитись на архетипі Президента. Так як за мою практику тлумачення снів доволі тривалий час, цей образ у снах зустрічався найчастіше як символ:

-          авторитету, статусу, влади, лідерства та контролю;

-          вираження прав та відповідальності у визначенні долі, виборі напрямку діяльності.

Кожний конкретний президент володіє власними унікальними якостями, що створюють персональний символічний образ поряд із загальними характеристиками архетипу.

Наприклад, американський президент Барак Обама. Здавалось би, представник демократичної партії, грамотний переконливий оратор. І не випадково його правління співпало з періодом кризи, що розпочалась з обвалу капіталів саме в Америці. При тлумаченні цього символу не можна не враховувати, що його образ за Юнгом має стосунок до архетипу Тіні, адже він афро-американець. Тобто, цей образ пов'язаний з певною скритою ситуацією і владою, що не усвідомлюється суспільством.

Український президент Янукович є наділений власними персональними рисами, і, маючи звичку обмовлятись, не розуміти іноді деяких значень, що вводить в оману, він у свою чергу є символом помилковості.

За моєї практики тлумачення снів, нікому зі сновидців Янукович не наснився, про нього були лише побічні згадки при його відсутності уві сні. Але якщо вам наснився цей президент, ви можете описати сон, що буде розтлумачено.

            А тепер перейду до російських президентів, і відразу наведу приклад сну:

            06-05-2008 Ірина,  Москва,  Козеріг, 2 МД Ріг достатку.

            Мені наснився такий сон, що Медведєв веде мене до себе в дощ. В під’їзді на стінах та зі стелі тече вода, піднімаємось на ліфті до нього, вдома сухо. Він пристає до мене і каже, що допомагає мені, а я відповідаю, що мені додому треба забігти. Забігаю до себе, там мама. Потім ми опиняємось на інавгурації Президента. Путін віддає йому портфель і бігцем від нього, ніби, слава Богу, відскіпався, ми всі за столом, я навпроти нього і Путіна. Я на стіл рибу подавала, і кості з неї висмикувала, ми їли рибу. А він мені очками кліпав, потім казав, що поїдемо до нього. А я кажу, що не поїду, бо він тепер президент, і що зі мною один раз переспить і все… Він каже, що ні, а я все думала, як зробити так, щоб наші відносини були міцними. Далі, він чомусь працював рятувальником у басейні. Я прийшла до нього, мені холодно, він дістав ковдру і з ним удвох ми під нею зігрівались. Мені тепло та затишно!

            Тлумачення: Сон у 2-гу місячну добу Ріг достатку варто розглядати як пряме скерування до дій. Образи сновидінь будуть вказувати на шлях, який варто вибрати для здійснення того чи іншого кармічного завдання, розраховуючи на власну інтуїцію та персональні відчуття та почуття.

            Медведєв до інавгурації є символом визнання вашого майбутнього авторитету. Спостерігати на Місяці, що зростає його інавгурацію, а значить і визнання ваших досягнень – надзвичайно хороший знак для вас, що вказує на те, що нарешті ви знайдете достойну роботу.

Дощ – символ родючості. В сновидінні дощ (у 2 МД) може означати нові напрямки приросту фінансових аспектів вашого буття та нових цілей. Вода – це емоції, і коли вони стікають по стінах зі стелі, то це символізує ваш «плаксивий» стан на тепер. Підйом на ліфті – підйом вашого статусу. Ви будете завантажені роботою, якщо Медведєв уві сні приставав до вас. Вам треба буде зрозуміти багато чого нового, структурувати, беручи на себе певні зобов’язання. Але, коли Путін уві сні був задоволений, що позбавився цього вантажу, то не все так просто, як здається на перший погляд. Ця робота, що очікує вас у певній сфері діяльності втішить вас емоційно і матеріально зможе зігріти.

І справді, Ірина доволі тривалий час не могла знайти роботу (біля року), але після інавгурації Медведєва вона нарешті її отримала.

Найбільша кількість снів на тему відомих людей сниться про Путіна, при чому незалежно віл місця перебування і громадянства. Що  свідчить про достатньо могутній вплив цієї людини і її стійкі позиції у колективному несвідомому.

Путін є символом президента, який м’яко висловлюється і жорстко діє.

Опишу декілька характерних снів про Путіна.

Сон: 17-11-2007 cyberork, Скорпіон, Одеса.

Доброго дня, Дельфо! Мені постійно сниться Путін. Сниться приблизно раз на тиждень – два вже п’ятий рік. При чому, якщо раніше я бачив його здалека,то тепер його бачу вже зовсім поряд. Вже навіть побував у нього вдома, погуляв з ним у парку, попив чаю і таке інше. Більш коротко, він доволі люб’язний, приємний і взагалі не викликає негативу і справляє враження гарної людини.

У звичайному житті я не фанат Путіна і мені за будь-якого рахунку плювати на нього (а йому на мене тим більше), але у снах я відчуваю до нього якусь глибоку пошану. Хоча у реальному житті я людина доволі зухвала, що не схильна відчувати повагу до вищестоящих.

Жодних негативних чи позитивних подій після снів про Путіна я не помічав. Постійно ламаю голову, до чого мені це сниться? Може ФСБ випробовує якусь психотропну зброю, насаджуючи культ Путіна в Україні, в підсвідомість українських підприємців? Будь-ласка, допоможіть, розтлумачте!

Уві сні я був на якійсь нараді у Путіна, було багато народу, з них більшість за своїм статусом вищим від мого, але він сів поруч зі мною і щось казав, наче радився зі мною, чи щось у цьому дусі..

P.S: Я повно справний, успішно займаюсь бізнесом. За темпераментом сангвінік, близький до холерика. Дякую!

            Тлумачення: Сон приснився вам у 8-му місячну добу ФЕНІКС, АЛХІМІК. Сновидіння восьмої місячної доби вказують на шляхи та невикористані можливості, які все ж варто реалізувати. Все, що ви побачите уві сні, варто також сприймати як урок, що потребує вивчення. Снобачення цієї місячної доби також можуть вказувати на проблеми, які ви витіснили у підсвідомість, відмовившись від їх вирішення. Уві сні в символічних образах можна побачити смисл вашого майбутнього завдання.

            Сновидіння про президента означають зацікавленість у персональному статусі і стабільності вашої роботи. Цей образ вказує на те, що ви є авторитетом для себе самого. Це також може бути символом контролю, лідерства і часу, коли варто заявити про власні права.

            Але чому вам сниться президент не України, а сусідньої країни Росії Путін? Крім того, що означає символ президента, якості характеристик Путіна зовсім інші, ніж у будь-кого з президентів України. Наприклад, Путін висловлюється доволі м’яко, і зовсім «не м’яко» діє, у той час як дійсний президент України ліберальний демократ, особливою активністю не відрізняється. Імовірно, ваші якості нічим не схожі з якостями Ющенко, а ближчі до Путіна. Над асоціативними, що виникають, ви можете задуматись самі. Як і над його знаннями та вміннями, а також і про те, які б такі характеристики могли б мати відношення до вашої діяльності і бізнесу. Можливо, у вашому бізнесі існують якісь таємниці, чи скриті методи? Але у цьому ви можете розібратись лише самостіно.

            І сьогоднішній ваш сон символізує, що ви маєте досить вдалі перспективи в реалізації того, що ви замислили, можливо у досягненні цілей методами, що проявляються тихо і спокійно, але чітко, планомірно, наполегливо та впевнено. Так, щоб про вас складалось враження як про хорошу людину у більшості з вашого оточення.

 

            Сон: 11-12-2008, kamelia, Водолій, Рига, Латвія, 13 МД

Наснився В.В.Путін, що у нього своя (знаходиться у власності) алмазна жила (типу шахти з видобутку алмазів). Він розповідав, що він багато працює, сили вкладає, що не просто все само по собі робиться на жилі та й приносить такі високі доходи.

Тлумачення: сон наснився у 13-ту місячну добу Колесо. Образи сновидінь тринадцятої місячної доби показують шлях, слідуючи за яким ви зможете нарешті вирватись з проблем, перестати наступати на ті ж самі граблі. І якщо ви читали сни про Путіна у гілках собачень, а їх доволі багато, то зрозуміли, що образ Путіна асоціюється з авторитетом і владою, що залишилась у його руках. Тобто, Путін – це значимість, важливість, авторитет і сила, що у вашому сні має необмежені і багатогранні можливості.

Шахта означає, що у вашій душі є неусвідомлені багатства і джерела особистісного розвитку, це те, що поки що невідшліфоване и сховане всередині. Це вічна цінність, мудрість, що досягається при величезній роботі над собою, після того як різноманітні роз’єднані і конфліктуючі елементи психіки відчувають певне навантаження, що здатне зробити вас ідеальною особистістю. Ваш сон про те, що ви приховуєте величезні можливості, які варто навчитись використовувати, і тоді вони принесуть вам життєвий успіх і нові сили.

Путін у вашому сні – це частина вашого Я, яка має ці можливості. Але вони здобуваються лише після тривалого пресингу чи колосального тиску.

 

Сон: 25-05-2007, sla, Екб,

Мені наснилось, що у мене під ванною диве Путін (гарант конституції, верховний головнокомандуючий ВС РФ і т.д.), маленький такий, 35-40 сантиметрів росту. Ходить він виробляти дефекації у лоток для кішки, але справа у тому, що какає він золотом… Я його фекалії збираю і продаю на Вайнера, ну там де ці бормочучи стоять: «Золото, долари, сотові куплю, продам». Що б це все могло означати?

Тлумачення: Ваш сон про те, що центральна частина вашого Я, яку символізує Путін, може вам вказувати на те, що ваш авторитет зменшився надмірно. Ви знизили відповідальність, приділяючи увагу зіпсованості та й людським слабостям, ситуаціям відрази чи безпорадності. А може ви прагнете інших позбавити цього? І те, що ви нехтуєте – є справжнім «золотом». Намагаючись показати оточенню світло та дух життя, насправді ви відсторонюєте його від себе, знецінюючи людські стосунки.

 

Таким чином, Президент уві сні символізує центральну частину Я сновидця. Яким виступає уві сні президент, такими і є якості лідерства сновидця. Фігура конкретного президента наділяє центральне Я сновидця особливими рисами, незалежно від того, чи зустрічається уві сні президент країни, у якій проживає сновидець, чи абсолютно інший. Ця частина Я або заохочує, або ганьбить, залежно від сюжету сну і ролі, у яких в наших снах виступає архетип президента.

Аналізуючи приклади сновидінь і їх тлумачень про відомих знаменитих людей, можна прийти до висновку, що колективне несвідоме не має меж, але містить етнічні, культурні, професійні та егрегоріальні угрупування. І саме вони, і ті домінуючі почуття і думки обирають центральні фігури кумирів своїх груп і тих, хто стане відомим і знаменитим у реальному житті.

Відчуття та думки людей, що переважають у групах національних етносів і егрегорів країни, незалежно від місця і країни проживання, визначають того, хто стане президентом, а зовсім не народ держави, адміністрація якої проводить вибори. Кожен народ  окремо взятої держави має саме того  президента, на якого він  справді заслуговує.

 

(Астропсихолог Дельфа)Джерело: http://delfa9.at.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (03.02.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 1808 | Теги: Янукович, Путін, егрегор, Обама, сон, сновидіння, символ, етнос, Медведєв, президент | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика