СОННИК Дельфи - СОННИК Дельфи

СОННИК Дельфи


        Протягом багатьох сторіч сновидіння були об’єктами досліджень психіатрів, психоаналітиків, психологів, жерців, шаманів, а також багато людей, які самі прагнуть зрозуміти смисл та характер образів нічних спостережень. Зрозуміти те, про що сповіщає, а також промовчує наше нічне видіння. Які таємниці і ключі скриває воно? Чи має воно відношення до причин і мотивів, що впливають на нашу поведінку та звички? Чи ж можливо, нам приснився віщий сон, який здатен при підняти завісу майбутнього?
        Щодо сновидінь написано безліч робіт. Також існує велике різноманіття сонників. СОННИК Дельфи – робота автора, що базується на психоаналітичному підході до тлумачення символів снобачень в певну місячну добу, яка враховує взаємозв’язок Землі та Місяця, що отримує відображене під певним кутом у конкретну місячну добу – світло від Сонця.
Місячних днів, вірніше діб буває тридцять. Тридцяті бувають не у кожному місячному циклі, а перша та тридцята доба є найкоротші.
        Крім того, звичайні сонники деякі символи відносять до позитивних, а деякі, навпаки, виключно до негативних. Вважаючи, що існують окремі символи багатства, чи бідності і т.д. У СОННИКУ Дельфи один і той самий символ може мати цілий діапазон можливих тлумачень, від мінуса, і аж до плюса. Залежно від того, у яку місячну добу він приснився: у критичну, чи при гармонійному куті взаємодіє Землі, Місяця та Сонця, а також потрібно враховувати емоції під час сну, а ще – супутні образи та символи снобачення.
        Натискаючи на відповідну букву СОННИКА Дельфи, ви маєте можливість власноруч відшукати тлумачення імовірного образу – символу сну. (Ще він написаний у російському варіанті ) Є простіший варіант, у ПОШУКовику (зліва) ви можете написати назву символу, вказаного літературною українською мовою, а не мовою дівлекту, і він видасть вам імовірні варіанти. В іншому випадку шукайте ваш символ через пошук у сторінці на відповідну букву. Крім того, символи згруповані та виділені у певних найменуваннях, відображені ВЕЛИКИМИ буквами. Натискаючи на відповідний загальний символ групи, можна відшукати потрібний конкретний символ, що може мати відношення до вашого сну.
        СОННИК Дельфи – словник символів сновидінь, може бути цікавим тим, хто вивчає психологію, психіатрію, сомнологію, онейрологію, а також усім тим, кого цікавлять персональні сни, і хто прагне їх пізнати з наукової точки зору, увійти в контакт з персональною підсвідомістю.
        СОННИК Дельфи знаходиться в процесі написання. І окрім моїх персональних сайтів він ніде не опублікований, бо ще не дописаний до логічного кінця. Поки що робота над ним продовжується і по мірі її написання, їх складова буде викладена на цьому сайті.

        Вдалих всім досліджень сновидінь!А Б В Г Д Е Є Ж З Й І Ї К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

АРХЕТИПИ персони
АРХЕТИПИ за діяльністю, професією
АРХЕТИПИ неживі
АРХЕТИПИ фауни
АРХЕТИПИ флори
ВИДОБУТІ та ХІМІЧНІ елементи
ПРИРОДА
МЕНТАЛІТЕТ, місце, країна
ГАРДЕРОБ, зовнішній вигляд
ЇЖА, ПРОДУКТИ, харчування
ТІЛО та частини
МЕДИЦИНА
АРХІТЕКТУРА, будівлі, будови, приміщення
ДІМ, КВАРТИРА
ВІЙСЬКОВІ атрибуты, ЗБРОЯ
ФІНАНСИ та МАЙНО
КІЛЬКІСТЬ, міра
ІНФОРМАЦІЯ
ДУХОВНІСТЬ, РЕЛІГІЯ
МИСТЕЦТВО
НЕЗВИЧАЙНЕ, непізнане
РОЗВАГИ
ВЛАДА, система, атрибути


АВТОМОБІЛЬ
АЛКОГОЛЬ
БАГАЖ
БІГСТВО, біг
БУКВА
ВАГІТНІСТЬ
ВІДНОСИНИ
ВЗУТТЯ
ВОГОНЬ
ВОДА
ВХІД
ГІГІЄНИ предмети
ГОРІХИ
ГРА
ГРИЗУНИ
ДІЇ
ДОКУМЕНТИ
ДОРОГА
ДОРОГОЦІННОСТІ, каміння, метали
ЕНЕРГІЯ
ЗБРОЯ
ЗВУКИ, дзвін
ІНСТРУМЕНТИ
МАЙНО побутове
МИСТЕЦТВО
КАНЦЕЛЯРСЬКЕ приладдя
КВІТИ
КІМНАТА
КОЛІР
КОМАХИ
КОРІННЯ
КОСМОС
ЛІКИ, лікування
МЕБЛІ, ІНТЕР’ЄР
МЕТАЛИ
МЕХАНІЗМИ
МУЗИКА
НАВЧАННЯ
НАПОЇ
НОГИ
ОБОЛОНКА та складова
ОВОЧІ
ОДЯГ
ОПОРА
ПОГОДА
ПОСТІЛЬ
ПОСУД
ПОШТА
ПОЧУТТЯ
ПЕРЕПОНИ
ПРИРОДНІ утворення
ПТАХИ
РУКОДІЛЛЯ предмети
РИБАЛКА
РИБИ
СВІТЛО
СЕКС
СІМ’Я, родина
СЛОВА, фрази
СОЛОДОЩІ
СМЕРТЬ
СТАН
СПОРТ
СТИХІЙНІ лиха, катаклізми
СТОРОНИ світу
СУД
ТЕХНІКА побутова та комп’ютерна
ТРАНСПОРТ
ТРУБА, водопровід
ФОРМИ, фігури
ФРУКТИ
ХВОРОБА
ЧАС
ЧИСЛА
ЧОВЕН
ЯГОДИ

При копіюванні посилання на сайт http://sonnik-delfy.ucoz.ua/ обов’язкове.