Відомі та знамениті люди уві сні - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Відомі та знамениті люди уві сні

            Знаменитість відомих людей уві сні вводить їх у сферу колективного несвідомого, на відміну від наших знайомих, що наснились, і  що займають сферу індивідуального несвідомого. Про що йшлося у попередній статті: «Знайомі люди уві сні».

            Так що, коли вам сниться знаменита людина, то це може вказувати на один з варіантів:

-          що щось визначне має відбутись у житті сновидця;

-          відчуття потреби виділитись, стати значимим;

-          що чомусь надається перебільшеного значення;

-          ставляться нереальні завдання чи цілі, що важко чи навіть неможливо виконати.

Не так просто зрозуміти, де колективне несвідоме здатне дати шанс сновидцю на значні зміни, чи ж, навпаки, осудити чи відсторонити його. Підказкою тут може бути вся сюжетна лінія сну та місячна доба сновидіння. Зазвичай у гармонійну місячну добу сновидцю може посміхнутись вдача, а у критичну – розчарування, коли сюжет сну про це і коли нічого не робити наяву. Що легше визначити психологу, який працює з конкретним клієнтом певний час, знає його проблеми і тип психіки. А коли знаменитість наснилась вам у критичну 23-тю місячну добу Маккара, то все відбудеться з точністю до навпаки.

            То ж коли вам насниться Ігор Крутий, то ваше життя може піти як круто догори, так і зовсім у іншому напрямку, згідно з сюжетом сну та місячної доби.

             Вважаю, що багато з відомих представників шоу-бізнесу ще задовго до того, як стати знаменитими бачили себе в променях слави, як, наприклад Ірина Отієва, що ще у дитинстві бачила схожі сни. Відомі письменники, художники та композитори уві сні спостерігали сюжети своїх витворів. Просто забули про свої нічні видіння. Хоча про випадки, які відомі люди запам’ятали, є досить багато згадок в пресі, Інтернеті та й у книгах. Наприклад, Менделєєв свою таблицю періодичних елементів побачив у сні, і так далі… не варто повторювати ті випадки, що давно вже описані.

            І хоча я, як автор цієї статті, людина далеко не відома, і навіть майже невідома, за декілька років до того, як це відбулось, побачила сон на травневому повному Місяці: уві сні, в ніч місячного затемнення, мені запропонували працювати астропсихологом, проводити консультування на Інтернет сайті. Що і відбулось через три роки. Але до цього сну про таке я навіть не роздумувала.

             До речі, сни на повному місяці, особливо тоді, коли це відбувається у знаку Скорпіона (в квітні-травні), чи поблизу затемнень, бувають віщими. Значимими також можуть бути сни, що наснились у 4, 6, 12, 15, 22, 25, 27, 28, а також і у 30-ту місячну добу, що буває не завжди.  Сни 15-ої місячної доби Змій критичні (на повному місяці), вони проявляють з глибин підсвідомості як позитивні, так і негативні властивості, я яких буде більше, такі будуть підсилені у до свідомому шарі підсвідомості.

            Відомі популярні особистості чоловічої статі є символом професійних падінь та підйомів, жіночої – символом емоційних людських взаємовідносин.

 

            Сон  Галини, Риби, Амстердам:

23-01-2013 під ранок, бачила уві сні, що у Льва Лещенко було кохання зі світлою дівчиною, що співала у його ансамблі. А потім я лежу на ліжку, підходить Лев Лещенко і починає тихо наспівувати пісню. Я підхоплюю її і починаю співати, він каже: «Та у тебе здібності!»

            Тлумачення: Сон наснився у 12-ту місячну добу Чаша, Серце. Сновидіння цієї місячної доби можуть бути віщими і вказувати на духовній смисл, а тлумачити їх варто, враховуючи чистоту помислів та мотивів. Сновидіння цієї доби покажуть те, чому надається перевага: доцільності, практичності, чи ж духовним принципам та ідеалам. Витає сновидець у хмарах, чи ж навпаки, цінує виключно матеріальні цінності, а може бути й третє: керується моральними ідеалами та втілює їх у реальне життя, чи ж у спілкування з оточенням.

Початок сну може символізувати, що у самого Лещенко у особистому житті відбуваються приємні світлі події, що творчо надихають. Крім того, Лещенко – знаменитість і поява його у вашому сні може означати, що дещо значне може відбутись у вашому житті. З одної сторони, Лещенко – виконавець ліричних пісень, з другої – голос його наче заспокоює, розслабляє. А який мотив пісні чи рядки вам запам’ятались, якою була мелодія? Сумна, радісна, гучна, чи просто повільна?

У будь-якому випадку, те, що символізує ця знаменитість, відбудеться плавно, м’яко, і навіть поступово. Але, так як уві сні Лещенко був захоплений іншим персонажем, то неможна сказати, що ця ситуація буде направлена виключно на здійснення ваших бажань. Гра на почуттях, у якій ви станете приймати участь, безумовно буде. І здатність виразити власні відчуття в ній, схожі до емоцій, які ви проявляли уві сні, підспівуючи знаменитості.  Сон також про те, що для вас важливо, щоб у житті все відбувалось плавно та гармонійно, навіть тоді, коли не все залежить виключно від вас. Але все одно ви цілком заслуговуєте визнання, і навіть будете відзначені вищим начальством.

 

Ігор Крутий в останні роки пише симфонічну музику, тому уві сні ця знаменитість виступає символом високого професіоналізму, крутого визнання чи неприйняття на міжнародному рівні (так як він є співголовою міжнародного конкурсу), залежно від сюжету сну. Той, кого можна назвати Маестро, як наприклад Раймонд Паулс – символ високої майстерності. Як Алла Пугачова, так і Софія Ротару – символи підйомів та падінь у особистому житті, перша – більш бурхливих, іноді навіть іронічних, друга – менш драматичних, більш естетичних. Валерій Меладзе  - символ схожий на Крутого, але з більшою долею драматизму.

Видатні художники – символи заохочення чи осуду у створенні та здійсненні грандіозних планів, проектів, творчої виразності чи непорозуміння.

Чемпіони світу, відомі спортсмени – символи професійної спритності, сили, витривалості та фізичної досконалості, чи навпаки.

Відомих людей у різноманітних сферах культури та науки достатньо багато, всіх і не перечислиш, так як треба розглядати кожну знаменитість окремо, враховуючи сюжет сну, у цій статті наводиться лише принцип тлумачення, а не метода.

            З відомих людей, іноді сняться політики.  При чому, не важливо які саме, чи зі сторони влади, чи з сторони опозиції. Всі вони – різні сторони однієї і тієї ж медалі. Вони можуть символізувати:

            - зовнішні інтереси, що не узгоджуються з внутрішніми потребами;

            - доцільність, що не бере до уваги справжні бажання;

            - вірне розуміння того, як покращити ситуацію і відсутність правильних кроків;

            - красиве пояснення про доцільність певних дій, що насправді переслідує особисті інтереси.

            Продовження слідує…

             

            (Астропсихолог Дельфа)Джерело: http://delfa9.at.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (03.02.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 2430 | Теги: Меладзе, крутий, Пугачова, Паулс, відомі люди, Лещенко, Ротару, сон, сновидіння, знаменитість | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика