Секс у сновидінні (ч.2) - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Секс у сновидінні (ч.2)

 

            Секс без оргазму, коли сновидець спостерігає подробиці сцен статевого акту, як правило, символізує незахищеність, небезпечність і може означати наявність передумов до імпотенції. Такий сон може бути вказівкою на життєву ситуацію, коли ніщо не цікавить, не радує, і не надихає.

            З начальником сексуальні відносини уві сні вказують на прагнення до сильного плеча, потребу в підтримці, і ... незадоволення своїм становищем на роботі. У моїй практиці подібного роду тлумачень снів, для сновидця після подібного сновидіння сон означав, що його конкретно «діставав» начальник. Виключенням можна назвати випадки, коли начальник насправді вже був коханцем.

            Секс уві сні зі знаменитістю може символізувати потребу в яскравому незвичайному житті, бажання виразитись творчо і досягти чогось у сфері, яку символізує професія чи рід діяльності, що приніс популярність.

            Акт з твариною або секс з кошмаром - символ психічної регресії, витіснення певних особистісних якостей та характеристик.

            Оральний секс у сні - символізує потребу позбутися від спілкування з кимось, або що існує або може з'явитися хтось або певна ситуація, що стане виснажливою та обтяжливою.

Анальний секс це те ж саме, що і секс, коли має місце насильство, означає залежність і підлеглість.

Секс уві сні між представниками протилежної статі, як я вже описала вище, символізує об'єднання Аніми і Анімуса. Між одностатевими партнерами - секс демонструє швидше надлишок якостей одного полюса при повній відсутності протилежного. Наприклад, психологи вважають, що лесбійський секс припускає потребу в ласці, ніжності, гармонії. Так, він демонструє прагнення до цих якостей. Але, у той же час, він означає наявність почуттів, бажань, в яких повністю відсутня можливість їх реалізації. Тоді як гомосексуальні стосунки у сні символізують надлишок активності, перевагу рассудливості при повному неприйнятті почуттів, бажань, тобто такий секс демонструє надмірну спрямованість на досягнення цілей, що не враховують справжні прагнення душі, коли інтуїтивні відчуття повністю відсутні, чи ігноруються.

Бісексуальність уві сні радше вказує на конфлікт між чоловічими та жіночими якостями.

             В езотеричних писаннях сказано приблизно таке, що існує жіноча енергія, чоловіча енергія, серед яких іскра тертя породжує космічний вогонь. Тобто, сприйнятливість, чутливість та інтуїція привертає до себе інтерес, що викликає розумну активну дію, породжуючи енергію, сприяючу розширенню Всесвіту, що пізніше веде до розвитку свідомості. Тоді як енергія одностатевих представників зробити це - не спроможна.

            Ще за часів епохи Атлантиди відбувалися зловживання сексуального характеру, що стало однією з причин її загибелі. Відгомін тих спотворень залишилися у житті сучасного людства як сексуальні одностатеві проблеми, а також проблеми, що знайшли своє відображення у такому вигляді як транссексуальність, та інші.

             Мастурбація, або секс з самим собою у сновидінні - психологічно є символом заниженої самооцінки.

             Інцест уві сні символізує потребу в якостях, які представляє родич, і якщо такий акт сниться з батьком тієї ж, що й сновидець статі - що характеризується відсутністю якостей статі, яка не представлена у сні. Наприклад, секс з матір'ю може символізувати потребу в турботі та розумінні (для сина), для дочки ще й відсутність дій в цьому напрямку. Секс з батьком - потребу в авторитеті та традиції - при відсутності розуміння про справжню мотивацію. А психолог Антоніо Менегетті вважає подібні образи у сні, особливо з матір'ю - вкрай негативними, що вказують на наявність серйозної психічної проблеми.

Секс відразу з декількома партнерами, якщо уві сні сновидець не відчуває незручності - означає прагнення до визнання, або задоволення життєвої ситуації, якщо при цьому він відчував задоволення, коли інші спостерігали за актом. Якщо ж навпаки, то це може символізувати недосконалість і напруженість ситуації, що змушує займатися відразу кількома справами одночасно. Коли в оргії подібного роду переважає кількість жінок над чоловіками, то такий секс може означати наявність безлічі бажань, і недостатність активності для їх реалізації. Якщо більше чоловіків - то це більше суєти, зайвої активності над необхідністю зробити вірні кроки у досягненні цілей.

             Сновидіння про секс є порталами взаємообміну енергій між персональною підсвідомістю і колективною. Вони стають місцем, де енергії цих несвідоміх світів взаємодіють, трансформуються і переходять один в одного безперешкодно за допомогою сексуальних сновідінь. Вони вказують ступінь рівноваги між чоловічою та жіночою енергіями сновидця, його Аніми та Анімуса. На те, як сновидець спочатку мотивує, пізніше моделює, а потім і вибудовує шлях до реалізації завданнь душі та карми. Або ж навпаки, намагається уникнути їх, відмовитися від їх вирішення та здійснення, або ж замінити їх чимось іншим, що здатне створити нову карму і відсунути його зі шляху еволюції росту, і розвитку осознаності його душі.

 

 

Астропсихолог Дельфа


 



Джерело: http://delfa9.at.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (27.03.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 2886 | Теги: інцест, секс, мастурбація, анальний, лесбіянство, оральний, гомосексулізм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика