Секс у сновидінні (ч.1) - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Секс у сновидінні (ч.1)


           Сновидіння про інтимну сторону людського життя періодично сняться практично всім. Яку інформацію несуть у собі подібні сексуальні сни? Що ці образи прагнуть донести до свідомості?

            Безумовно, подібні сни можуть нести і компенсаторну функцію, що теж не є винятком. Але в основному, сни про секс мають зовсім інший символічний смисл, що до самого сексу абсолютно ніякого відношення не має.

            Так з чим пов'язані сни про секс? Колективне несвідоме зберігає у своїй пам'яті міф про те, коли за часів Лемурії божественні андрогіни (гемафродити) спустилися на землю і розділилися як амеби на осіб двох статей - чоловіків і жінок. З тих пір чоловік та жінка шукають одне одного, щоб злитись у божественному екстазі та знову знайти цілісність, поки що, хоча б на час. Так як життя на Землі з тих пір дуальне, ця цілісність розділена, а значить, чутливість та інтуїція (жінка) і активність та ініціативність (чоловік) поза сексом існують окремо один від одного, через що повнота життя на Землі розділена на два протилежних полюси. Необхідність відновити рівновагу і привести ці протилежні енергії у гармонію символізують сексуальні сни.

            Місячні дні, що мають відношення до сексу - 2, 3, 10, 11, 14, 15, 17, 21, 24, та за умови, якщо в основі сексу присутня духовність - 5, 6, 12, 20, 22, 25, 27, 28.

            Уві сні несвідоме намагається продемонструвати те, як чутлива частина людської душі, її бажання - Аніма та активна, діяльна її частина - Анімус об'єднуються в людській психіці через злиття. Цим намагаючись продемонструвати реалізацію чи недосконалість цілісності єства, а також здійснення бажаннь, прагнення до здійснення намірів, вирішення завданнь, гармонії або дисгармонії підсвідомості із свідомістю.

            Ці аспекти мають позитивний підтекст саме тоді, коли у взаємному акті двох протилежностей присутня любов і, обов'язково, оргазм. Сни демонструють те, наскільки задумане бажання здійснюється в реальності, а в житті сновидця у почуттях і діях можливі злагода та гармонія.

             Якщо ж у сні партнер інтересу не викликає, то так і реалізується задумане. Коли партнерка уві сні недостатньо цікава, то сон про те, що сновидець реалізує те, що для нього не так важливо, та є не особливо необхідним. Якщо партнер не викликає особливого інтересу у сні - то зовсім не ті зусилля вкладаються для того, щоб здійснити задумане, отримати хороший результат.

            Коли у сексуальних стосунках в сновидінні присутнє насильство, то з психологічної точки зору вчиняється насильство над почуттями, бажаннями (якщо уві сні гвалтують жінку), або над розумом і активністю (якщо жертва - чоловік). Подібний сон може також стосуватись прагнення звільнитися від ситуації, що насаджується ззовні. Якщо уві сні один з партнерів відчуває перевагу іншого - це символ залежності від об'єкта бажань.

             Пасивність в сексі в сновидінні свідчить про потребу докласти більше зусиль до необхідності вирішення поставлених життям завдань і проблем, або якщо уві сні жінка стає чоловіком.

            Дуже часто, за відсутності інтересу до партнера, при наявності звичайної потреби в сексі, подібного роду секс уві сні означає вираз домінування, влади, і характеризується прагненням заволодіти, заманити або ж просто використати в особистих інтересах.

            Якщо уві сні існують перешкоди для здійснення сексу з об'єктом бажань, то наяву у сновидця для досягнення поставлених цілей і завдань існують обмеження.

            Приємний секс уві сні може психологічно відповідати ситуації зняття тривожності, напруги, або просто вказувати на примирення з життєвими ситуаціями.

            Секс у незвичних позах, або з незнайомцем символізує незручність становища в житті, статусу, який не є звичним, чи невизначеним. Такий сон може ще означати, що сновидець потребує вражень, яких він ще в житті ні разу не відчував. Або що його в житті очікує ситуація, у правильності вибору якої він до кінця ще не впевнений.

            Секс у людному чи громадському місці означає прагнення сновидця привернути до себе увагу, бути оціненим достойно на роботі, у соціумі тоді, коли в цілому він не задоволений соціальною роллю чи стосунками. Подібний сон може означати бажання сновидця виставити напоказ свої почуття, роздуми, щоб оточення дізналося про його взаємини, зв'язки. Але коли при цьому він повністю роздягнений, то це вказує на вразливість, та імовірність того, що він предстане перед оточенням у неприглядному вигляді.

            Секс із знайомим може символізувати намір оволодіти якостями або перебувати в ситуації, яка аналогічна певним умовам, в яких перебуває знайомий.

            Секс з колишнім партнером, з яким вже розлучилися - потреба у закінченні незавершених справ, а також можливість здійснення помилки повторно.

            Секс з померлим. Якщо це кохана близька людина, це може символізувати тугу за нею, а сон, виконує компенсаторну функцію, або ж вказує на душевну хворобу. Секс з людиною, померлою давно - символ безнадійної справи. Подібні сни з давнини вважалися поганим знаком, що пророчить насильницьку смерть. У даний час подібний сон може припускати для чоловіка імпотенцію, жінки - фригідність.

            Секс з людиною, яка в реальному житті неприємна - з одного боку символізує підсвідоме прагнення до її достоїнств, схожої життєвої ситуації чи статусу. А також одним із варіантів може бути прагнення впоратися з неприємною ситуацією, існуючою у житті сновидця. Може бути і такий варіант, коли сновидець прагне до мети досить сумнівними або слизькими методами.

             Продовження далі...

 

Астропсихолог ДельфаДжерело: http://delfa9.at.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (27.03.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 2563 | Теги: анальний, інцест, секс, бісексуальність, оральний, лесбійський, кохання оргазм, гомосексуальний, мастурбація | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика