Померлі - уві сні - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Померлі - уві сні

 

            Досить частими гостями наших снів є померлі люди. Чому вони приходять до нас у снах? Символи це, чи архетипи, чи ж душі людей, яких ми знали, що реально продовжують існувати? Багато хто задається цими запитаннями. Так хто ж вони насправді?

            Багато відомих екстрасенсів давно розгадали це. Серед них - найвідоміший сновидець та медіум Едгар Кейсі, що володів унікальним даром розуміння цього невидимого зв'язку між світами матеріальних форм та духів померлих. Ці зчитування привели його до висновків, що якщо сниться померла близька людина, то це скоріш реальний контакт через сновидіння. Так як смерті душі не існує, і, втілившись у матеріальну форму, душа продовжує своє існування в світі духу.

            Ще у 1932 році Кейсі написав, що настане час, коли таємниця смерті буде розкрита і людство зрозуміє, що фізична смерть - це тільки перехід з одного рівня переживань на інший. Подорож через життя у смерть - це як метаморфоза перетворення гусениці на метелика. Сновидіння ж формують нам карту сфер, яку ми створюємо собі у сновидіннях, і куди вирушимо після смерті. А сон відрізняється від смерті лише тим, що після сну ми повертаємося назад у фізичне тіло, тоді як після смерті залишаємося далі у сфері духу.

 Померлі люди продовжують своє існування у сфері колективного несвідомого. Мандруючи у наших снах, вони запам'ятовуються найбільш яскраво, коли зустрічаються на межі бадьорості та сну, тобто у хвилини засинання чи пробудження, причому сни сняться у різний час, але найбільш часто з'являються у 4, 10, 13, 16, 17, 22, 24, 25 місячні доби. Слід пам'ятати, що у 23-тю місячну добу, те що приснилося не варто сприймати буквально, а з точністю до навпаки, у той же час, символічний смисл - вірний. 

Померлі у вигляді привидів – це фантоми тих людей, що померли в умовах сильного емоційного чи психічного стресу. Їх душі не можуть заспокоїтись, доки не знайдуть способу повідомити про це і покарати винних.

Наші близькі після смерті стають нашими ангелами-охоронцями, підтримуючи як у важкі хвилини, так в часи великої радості. Вони здатні позитивно керувати нами, вести  шляхом духовного розвитку та досконалості, особливо померлі бабусі й дідусі, або більш ранні предки. До них в сновидіннях варто обов'язково прислухатися, брати від них все, що вони дають, але нічого не давати їм на той світ, з собою - це все одно, що розлучитися з тим, що символізують ці речі, і тим більше, не йти коли кличуть за собою в снах.

Дуже добре, коли уві сні до вас приходять обоє померлих батьків разом. Батько символізує авторитет та підтримку в скрутний час і часто померлий батько уві сні застерігає від того, від чого потім буде соромно. Слідування уві сні за померлим батьком може символізувати втрату активності, втрату роботи, імпотенцію.

Померла мати символізує розуміння і турботу про життя, часто застерігаючи уві сні від необдуманих вчинків, реалізації не справжніх бажань. Слідування за померлою матір'ю уві сні є символом смерті та втрати у особистому житті. Тобто, жива мати – це та, що дає життя, а померла, коли веде за собою - провідник у потойбічний світ.

Померлі предки часто приходять в снах для того, щоб допомогти розв'язати якесь кармічне завдання, до створення якого вони були причетні самі і, будучи живі, ставилися і сприймали його зовсім інакше, помилково будували переконання, що негативно відбилися на родовій кармі. З'являючись у сні, вони намагаються надати підказки про ці помилки, щоб нащадки спробували змінити ці установки, що переросли в сімейні міфи або ж, навпаки, приховують сімейні таємниці.

Іноді в снах сновидців відвідують померлі знайомі, з якими їх пов'язували перервані незавершені відносини, в яких їх могла існувати як певна ступінь вини, так і міра залежності.Коли уві сні зустрічається померлий чоловік, з яким у сновидця пов'язані негативні спогади, то цей образ символізує, що в житті з'явилась аналогічна людина, яку варто остерігатися.

Часто небіжчики в снах оживають. З одного боку це може символізувати повернення колишньої проблеми, незавершеної справи, взаємин, почуттів і бажань, які ви відчували раніше, але відмовилися від них. Відродження в сні людини, яку ви вважали позитивною, сприймаючи її уві сні як живу, якщо в реальності вона померла - символізує повернення певної якості, здібності, що здавалася вже неможливою, втраченою або ж нездійсненною.

Крім близьких, уві сні зустрічаються образи мерців, трупів, зомбі і тих, кого в реальності сновидець не знав. Їхні образи символічні, і з'являються як:
-
застаріла модель поведінки, стримуюче вперте переконання, регресивне поведінка, специфічна патологія;
-
померлі нереалізовані бажання через заборони і табу, а також відмову від себе;
-
труднощі у пошуках внутрішніх ресурсів;
-
агресія що до когось і прагнення прибрати цю людину зі своєї дороги (реально жива людина бачиться уві сні в образі померлого).

Померлі знаменитості  можуть вказувати на наявність занадто хворобливих витіснених спогадів.

Якщо вам сниться, що вбивають того, хто насправді живий, то зазвичай, смерть у сні сама по собі, відношення до смерті не має, а символізує завершення, закінчення негативного досвіду певної ситуації, у якій перебував до цих пір сновидець.

Коли уві сні сновидець сам стає вбивцею, то він намагається змінити якусь частину свого життя, подолавши труднощі, завершити ситуацію. Але якщо він бачить у сні, що вбивають того, хто для нього важливий і дорогий, то це є символом втрати тієї частини власного Я, яка важлива для нього самого, коли пригнічуються його благі наміри.

Смерть дітей у сні, якщо своїх - то це смерть надій та сподівань, коли діти не сприймаються як близькі, це символізує закінчення проблем і турбот.

Колективне несвідоме через образи померлих у сні намагається направляти сновидців в бік духовного розвитку, виступаючи послідовною ланкою у розумінні закону причини та наслідку - закону карми щодо самого сновидца, так і його роду, і навіть карми людства в цілому          

 

(Астропсихолог Дельфа)Джерело: http://sonnik-delfy.ucoz.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (26.03.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 10366 | Теги: труп, смерть, мрець, померлий, небіжчик, предки, привид, Кейсі, зомбі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика