Знайомі люди, що відвідують нас уві сні - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Знайомі люди, що відвідують нас уві сні

           Доволі часто у снах нас відвідують люди, яких ми добре знаємо у реальному житті, живі знайомі. Що означають ці персонажі? Чому ми бачимо їх уві сні? Як зрозуміти ці зашифровані послання підсвідомості? Адже не завжди інформація, яку намагається нам передати підсвідомість стосується реальних людей, що приснились. Досить часто, особливо на Гекаті (у пору темних діб поблизу нового Місяця) зазвичай до них жодного стосунку не має. Хоча й протилежне не є винятком. Та й навіть буває так, що сон стосується одночасно як знайомих людей, що наснились, так і тієї інформації, яку визначають їх символічні образи уві сні.

            Що ж це за інформація? Її можна розподілити на  імовірні варіанти асоціативних чинників, що виникають від сприйняття сновидцем образу знайомого, що наснився:

-          певної життєвої ситуації, що асоціюється зі знайомим;

-          властивостей його характеру;

-          смислом, що визначений його ім’ям, прізвищем, чи з прізвиськом, якщо таке має місце;

-          символізмом, що визначається професією знайомого.

Як визначити, яка асоціація найважливіша, який варіант найбільш придатний? Це визначається першим, що приходить на думку, при визначенні асоціацій, що виникають про знайомих, що з’явились уві сні. 

Варто додати, що знайомі жіночої статі мають відношення уві сні до питань, пов’язаних з особистим життям, до здоров’я, інтуїтивної та сприйнятливої сторони Я.  Тоді як чоловіча стать символізує активну, свідому та розсудливу частину Я, чи ж стосується ділового, практичного життя, а також роботи. А також до здійснення бажаного, коли в останньому випадку, обидві статі здійснюють спільні дії.

             Приведу наглядні приклади на снах, не розкриваючи їх повні описи, у яких імена сновидців та їх реальних знайомих змінено.

            Спочатку варіант, коли асоціація щодо знайомого, що приснився,  виникає у зв’язку з характерною життєвою ситуацією, що стосується цього знайомого.

            Періодично Олексію снився колишній друг Олег, з яким колись він починав вести бізнес, а закінчилась їх дружба і співробітництво тим, що через нього Олексій зазнав вагомих втрат.  Тому Олега Олексій сприймав доволі негативно, як символ зради, обману і втрат у бізнесі, як архетип Зрадника. Якщо уві сні Олексій допомагав своєму «зраднику», то у реальному житті він стикався з втратами та збитками. Коли ж уві сні він, навпаки, отримував верх над Олегом, то у реальних справах його очікував успіх та прибуток.

            Олену періодично уві сні відвідувала її знайома Наталія, яка самостійно виховувала дочку, а у зв’язку з кризою її доходи різко впали. Але через Інтернет вона познайомилась з вихідцем з колишнього Союзу, що емігрував за кордон, і вдало вийшла заміж,  і не тільки з матеріальної точки зору, але й зустріла кохання. А життя у Шотландії у зрівнянні з Україною, сприймалось Оленою, як життя з позицій уявлення про комунізм… Олена сприймала ситуацію Наталії як ситуацію падіння рівня життя в наступну зустріч з коханням, що переходить у нормальне достойне життя, тобто, як архетип Попелюшки. И коли Олена уві сні зустрічала Наталію, то в реальному житті у неї з’являлась можливість доволі приємного проводження часу, заходів та дружніх неочікуваних зустрічей, яких вона й уявити не могла.

            У цих випадках архетипи визначені мною образно. А справжнє сприйняття знайомих уві сні є досить індивідуальним. Та й, як правило, не вписується у систематику загальних архетипів. І коли конкретні знайомі сняться досить часто, та й сни періодично повторюються з переміною сюжетних ліній, то часто такі сни можуть відображати певну кармічну ситуацію, яку сновидець ще остаточно не завершив.

            Наступний пункт класифікації варіантів асоціацій щодо знайомого, який наснився – якості його (її) характеру, при чому не стільки справжні якості, а саме ті, якими сновидець характеризує знайомого, навіть коли це не зовсім так, чи ж, абсолютно не так, це не важливо, важливими є саме асоціативне сприйняття, не більше того… Через сон підсвідомість сплячого здатна демонструвати ці якості,  особливо, коли сон наснився у 5, 9, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 26, і особливо у 29-ту місячну добу.

            Івану у 29-ту місячну добу Спрут, Гідра наснився сон:

            Прямуючи будівлею разом з Миколою, під ноги мені потрапила консервна банка. Я відштовхнув її Колі, він мені, та так продовжувалось доти, поки бляшанка остаточно не тріснула і її вміст виплеснувся, забруднивши підлогу приміщення.

Відповідаючи на запитання, які асоціації викликає його знайомий Микола, Іван відповів: «Несерйозний, лінивий, прагне спихнути роботу на інших».

Сновидіння цієї місячної доби демонструє сновидцю ту частину його якостей, яка ним постійно не помічається. Сон показав Івану, що у робочій ситуації він часто перекладає на інших поставлені йому завдання, що все ж знову повертаються до нього, і він знову намагається їх позбавитись, що процес отримання результату губиться, через те що запізно, і час, коли вирішення питання могло принести прибуток, на жаль, втрачений.  І саме ті якості, що він не усвідомлює як власні, він проектує зовні, сприймаючи як чиїсь.

Марині у 5-ту місячну добу Єдиноріг наснилось:

До мене додому прийшла давня подруга ще з студентських років, з якою ми давно не спілкуємось, через те, що після заміжжя я переїхала у інше місто, а вона пізніше емігрувала. Галина розсудлива, спокійна, з аналітичним складом розуму, за професією – фінансовий консультант. Подруга принесла мені в подарунок книгу. Я відкрила шафу з одягом, а вона красиво склала речі, викинувши ті, що вже не є актуальними, зносились, чи розтягнулись.

У місячну добу Єдинорога сни показують процеси внутрішніх перетворень сновидця. Вони здатні демонструвати блоки, що заважають проходженню цих енергій. Сон Марини означав, що у зрівнянні зі студентським часом у існуючих життєвих умовах, вона навчилась спокійно розбиратись, аналізувати ситуацію, відділяти головне від другорядного, а також раціонально витрачати ресурси. Цей приклад, крім характеристик якостей колишньої подруги, заодно ще й демонструє асоціації у зв’язку з її професією.

Сон Оксани:

Мені завжди сниться мій вчитель фізкультури, хоча я не закохана у нього і він мені не подобається навіть. Допоможіть, будь-ласка, я не розумію чому так…

Сни Оксани про те, що вона здійснює більшість вчинків не тому, що вона цього прагне, а заради спортивного інтересу, для галочки, роблячи те, що їй зовсім не потрібно. А насправді, у цей час хочеться зовсім іншого.

Доволі часто у сновидців відсутні особливі асоціації ні з ситуацією, ні з якостями характеру знайомих, що приснились уві сні, але зате їх прізвище, чи прізвисько наділені смисловою характеристикою. Зазвичай ім’я характеризується, коли у реальному житті персонаж, що наснився незнайомий для сновидця. Хоча існують випадки, коли сон передбачав появу у житті сновидця нової людини з таким іменем.

Наприклад, прізвище Хитрейко – вже є достатньо символічним, а зустрічаючи знайому людину уві сні з таким прізвищем, сновидець наяву стикається з хитрою ситуацією.  Одна панянка мала проблеми з материнством, але після того, як їй наснилась знайома з прізвищем Скорородько, її проблема перестала бути проблемою. Вона завагітніла і народила дівчинку.

Коли вам зненацька насниться Ігор Крутий, то це зовсім не означає, що ваше життя поверне круто вгору, що також може статись, якщо ви його особисто знаєте. Цей продюсер, композитор у реальному житті ще й відома особистість! А це вже інша історія, тема, про яку мова піде у наступній статті: «Відомі та знамениті люди уві сні».

Знайомі, що приснились, складають сферу індивідуального несвідомого, тоді як зрозумілі нам архетипи сновидінь, як Міліціонер, Бандит, Астролог, Вчитель, Фея та багато інших схожих відносяться до сфери колективного несвідомого. Сфера персонального несвідомого – достатньо інтимна сфера сприйняття. У якій один і той же знайомий здатен нести власний індивідуальний зміст, що може повністю відрізнятись від смислів, якими наділяють тих самих людей інші сновидці.

Безумовно сновидіння, у якому ми зустрічаємо наших знайомих, можуть мати відношення і до самих знайомих, і до наших з ними взаємовідносин, це не виключено. Як і не є виключення те, що поряд з підказками про знайомих, що наснились, виступає частина персонального несвідомого. І саме вона вказує на відношення до персональних якостей сновидця у сферах його особистого чи ділового життя.

 

 

(Астропсихолог Дельфа)

 

При копіюванні будь-яких матеріалів, посилання на  сайт http://sonnik-delfy.ucoz.ua/  є обов"язковимДжерело: http://delfa9.at.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (21.01.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 1497 | Теги: несвідоме, знайомі люди, сон, сновидіння | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика