Розвиток технологій та майбутнє людства - Мої статті - Каталог статей - СОННИК Дельфи

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Розвиток технологій та майбутнє людства

 

            Розвиток сучасних IT та нано технологій – які переваги надає, які ризики та загрози містить. Чого більше? І як краще – з ними, чи без них? Питання, звичайно риторичне, але ці теми надто важливі в періодично піднімаються в засобах масової інформації у тій чи іншій мірі залежно від подій.

            Життя у сучасному суспільстві вирує прискореними темпами. Технічне удосконалення побутової техніки, розумні будинки, покращують побут звільняючи безліч вільного часу, якого так не вистачає у стрімкому темпі сучасного життя.

            Ще трохи, й розумні  автомобілі будуть орієнтовані не тільки навігаційними системами, автопілотами, але й системами захисту, що не допускають зіткнень з іншими машинами, та й зможуть заряджатись за допомогою екологічно чистих продуктів і енергій, джерела яких будуть знаходитись поза авто,  для цього навіть не треба буде зупинятись на станціях заправок. А у програмах управління буде передбачена можливість поповнення енергіями відразу ж на ходу через загальну павутину спеціально створених ресурсів Інтернету з власних рахунків, а також персональних електронних гаманців. Автомобілі будуть здатні пересуватись не тільки дорогами, але й парити, підіймаючись до висотних будівель потрібного поверху. Вони більше не будуть простоювати у віддалених гаражах в очікуванні своїх господарів, як сьогодні, а житло буде спроектоване так, що гараж буду передбаченим відразу поряд з квартирою, незалежно від висоти, на якій проживає людина.

            Завдяки розвитку IT технологій розумні будинки, квартири, житло зможуть змінювати інтер’єр та форму залежно від настрою людини і так часто, як тільки це прийде їй на думку.

            У більшості випадків, медицина майбутнього буде займатись профілактикою здоров’я та продовженням життя. І лише у виключних випадках – усуненням проблем пов’язаних з хворобами, що виникли через форс-мажорні обставини, заробляючи саме на профілактиці здоров’я,  підтриманні його на високому рівні, а не на усуненні помилок лікування, як це часто буває сьогодні. Уявляєте, наскільки грамотними стануть дії медиків, наскільки вперед сягне медицина!

            Найважчі, монотонні та трудомісткі роботи будуть виконувати роботи – автомати. А людський фактор займеться їх створенням, контролем, тестуванням, управлінням та обслуговуванням.

            Робота людини стане більш розумною, інтелектуальною, що пов’язана з оперуванням знаннями та застосуванням їх у нестандартних нешаблонних ситуаціях. Офіси компаній, у основному, будуть зайняті серверами та архівами, а працівники у більшості випадків зможуть знаходитись у будь-якому вигідному для них місці, виконуючи свою роботу через засоби комунікації віддалено, через постійну ідентифікацію – втілений у живе тіло чіп.

            Безліч чого ще буде! Та як і у всі часи, через недосконалість свідомості серед певних кіл осіб чи окремих людей, знайдуться ті, хто буде намагатись застосувати ці знання і можливості для наживи та зі злочинними намірами. Їх способи та методи також будуть значно досконалими, ніж сьогодні. Ще більш прогресивними стануть способи та методи боротьби зі злочинністю, її  виявленням та знешкодженням.

            Через чіпізацію суспільства про кожну людину буде відомо все: де та з ким, та скільки вона знаходилась, утаїти щось буде неможливо через те, що генеруючий передавач мікрочіпа та загальний запис відеокамер, що управляються та настроюються через супутник, не дозволить втаїти абсолютно нічого. Що, насправді, чисто теоретично буде захищатись правами людини, її недоторканістю та правом на особисте життя, але за найменшої потреби, вияснити що завгодно відповідним органам буде елементарно просто.

            Яким у таких умовах може стати психічне життя людини? Наскільки вільно вона зможе себе почувати, відчувати, та й просто – бути? Чи зможе знайти своє місце у цьому світі?

            Чи ж навпаки, людина стане більш інтегрованою у інтернет-товариство, як це вже починає відбуватись вже зараз, коли люди, іноді незнайомі збираються на флеш-моби, мітинги, протести, та й навіть страйки.  Деякі держави через це намагаються впливати і навіть контролювати границі Інтернету, обмежуючи його рамками однієї держави, чи відключають у певний час. Що викликає ще більший супротив та згуртовує спільноту, народи та етноси, що веде до ще більших протестів аж до повалення режимів.

            Саме страх глобальної залежності та втрати свободи, небажання бути поневоленими викликає масові протести подібного роду. А страх втрати влади і контролю в державі навпаки, примушує державні органи влади та контролю шукати засоби стримування тих можливостей, які здатний надати людству розвиток технологій.

            Суспільство стає більш інтегрованим та готовим до взаємодії поза кордонів держав и поза буж-яких обмежень і у більшості випадків не намагається маніпулювати іншими в особистих інтересах. Окремі елементи, навіть ті, кого можна віднести до злочинних угрупувань – це крапля в глобальному океані людської спільноти, що прагне до свободи, справедливості, взаєморозуміння, злагоди та щастя.

            Безумовно, людство поки не є досконалим. Люди періодично вчиняють помилки, хто частіше, хто рідше, але рано чи пізно все одно приходять до висновку, що їх треба виправляти, стаючи більш зрілими та свідомими. Жага грошей, прагнення влади, намагання втримати її за будь-яку ціну – все це створює додаткові проблеми, вводячи в велику оману, породжуючи кармічні блоки сфер несвідомого планети Земля.

            Але одночасно, по мірі удосконалення інтелекту, що опирається на духовність, інтуїцію та внутрішні відчуття – людство здатне розвинути свідомість самої Землі. І тоді ніякі і нічиї прагнення не зможуть обмежити свободу людей. Будь-які спроби викличуть зворотній ефект та будуть приречені на провал. Та ніхто і ніщо не зможе поневолити свободу людського духу.

            Одним з об’єднуючих факторів людства виступає всесвітня мережа Інтернету – «Роза миру» - у розумінні російського письменника та  поета Даниїла Андрєєва. З кожним роком зростає кількість користувачів мережі і ресурсів Інтернету так само, як збільшується сам віртуальний простір, заповнений новими сайтами, програмами, найрізноманітнішою інформацією. Що робить Інтернет найбільш перспективним для пропозицій послуг бізнесу, продаж, неймовірно привабливим для спілкування взагалі.

            У всьому світі зростають і обороти електронних валют, тоді як продажі за реальні гроші вже втрачають такі тенденції. Не виключено, що скоро їх спіткає та ж участь, що і гроші минулих епох, зроблені з дорогоцінних металів, що займають свою важливу нішу хіба що у музеях та колекціях нумізматів. Електронних валют у світі безліч. А завоювати найбільшу популярність мають змогу лише ті, що за свої послуги беруть найменші проценти, і при цьому є найбільш надійні та захищені, є максимально ефективними і користуються попитом на найбільших територіях Інтернет ресурсів.

            Електронні валюти  у всьому світі сприяють розвитку та зростанню ресурсів Інтернету, IT- технологіям та електронній комерції, що у свою чергу сприяє залученню інтересу до Інтернету, зростанню відвідуваності та розповсюдженню його у найвіддаленіші куточки світу. 

            Удосконалення життя без розвитку технологій  неможливо. Сьогодні ми здатні управляти нашими рахунками і платити за послуги на відстані, не відвідуючи банки. Ми можемо витрачати значно менше часу на прання, прибирання та побут. А майбутньому поколінню наше життя вже через декілька десятків років буде видаватись допотопним, так як їх побут буде ще більш досконалим та естетичним.

            Ми можемо уявляти наше майбутнє, можемо його нафантазувати, придумати. Ми можемо спробувати розпочати його здійснювати за допомогою ресурсів, зв’язків та можливостей. Ми надіємось, що наше майбутнє буде значно краще, і воно таким обов’язково стане, коли ми починаємо його моделювати вже сьогодні, усвідомлюючи поступові кроки, та терміни, у які будуть здійснені ці кроки для досягнення головної мети. 

 

 

Автор: астропсихолог Дельфа.Джерело: http://sonnik-delfy.ucoz.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: delfa9 (22.06.2013) | Автор: Астропсихолог Дельфа E W
Переглядів: 1604 | Теги: IT технології, Майбутнє, електронна комерція, Інтернет, електронна валюта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Яндекс.Метрика